KADROMUZ

Çağatay İnallı

(Baş Antrenör)

Gökhan İnce

(Yrd. Antrenör)

Ezgi Aydın

(Yrd. Antrenör)

Gülce Öztuna

(Balçova Yüzme Okulu Öğretmeni)

Tuğçe Kartal

(Bornova Yüzme Okulu Öğretmeni)

Yarışmacı grubumuz akşamları Çiğli’deki İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi yüzme havuzunda çalışmaktadır. Sabah antrenmanlarımız Bornova Belediyesi Muhammet Yıldız Spor Tesisleri’ndedir.

BORNOVA

Bornova Belediyesi Muhammet Yıldız Spor Tesisi Işıkkent Bornova - İzmir | TÜRKİYE


0536 493 7964

ÇİĞLİ

Katip Çelebi Üni. Havaalanı Şosesi Cd. Aosb No:33 D:2 35620 Çiğli - İzmir | TÜRKİYE


0536 493 7964

SPORCULARIMIZIN 2018-2019 SEZONU BAŞARILARI

İpek Mercan Aydın    (2006)

-Ekim 2018:                 Türkiye Yüzme Federasyonu Bölge Karmaları Seçme Müsabakaları;

Milli takım altyapısına seçilerek Bulgaristan’da ülkemizi temsil etmeye

hak kazanmıştır.

 

-Aralık 2018:               11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Türkiye Finalleri;

                                    50m Sırtüstü Türkiye Şampiyonluğu

                                    100m Sırtüstü Türkiye 2.liği

                                    200m Sırtüstü Türkiye 6.lığı

 

-Mart 2019:                İzmir Okul Sporları Yıldızlar İl Birinciliği;

                                    50m Serbest İzmir 1.liği

                                    50m ve 100m Sırtüstü İzmir 2.liği

                                    200m Sırtüstü İzmir 4.lüğü

 

-Mart 2019:                Türkiye Turkcell Uzun Kulvar Küçükler Bireysel Türkiye Şampiyonası’nda;

                                    50m Sırtüstü Türkiye 4.lüğü

                                    100m Sırtüstü Türkiye 6.lığı

 

-Nisan 2019:               Turkcell Açık Yaş Türkiye Uzun Kulvar Milli Takım Seçmesi;

                                    50m Sırtüstü “C Final”

 

-Nisan 2019:               Grand Prix Bourgas 2019 Bulgaristan (Milli Takım);

                                    50m Sırtüstü 13-14 Yaş 1.lik, Açık Yaş Kategorisi 3.lük

                                    100m Sırtüstü 13-14 Yaş 5.lik

                                    200m Sırtüstü 13-14 Yaş 9.luk

 

-Temmuz 2019:          Türkiye Arena Uzun Kulvar Küçükler Bireysel Türkiye Şampiyonası;

                                    50m Sırtüstü Türkiye 3.lüğü

Edanur Özcan          (2006)

-Ocak 2019:                Anadolu Yıldızlar Ligi İl Seçmeleri;

                                    50m, 100m, 200m, 400m Serbest İzmir 1.liği

 

-Mart 2019:                Anadolu Yıldızlar Ligi Bölge Müsabakaları;

                                    50m, 100m, 200m Serbest Bölge 1.liği,

                                    4x100 Serbest Bayrak Bölge 1.liği

                                    4x100 Karışık Bayrak Bölge 2.liği

 

-Nisan 2019:               Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Final Müsabakaları;

                                    100m Serbest 1.lik

                                    200m Serbest 2.lik

                                    50m Serbest 4.lük

                                    4x100m Karışık Bayrak 4.lük

 

-Mayıs 2019:               Anadolu Yıldızlar Ligi Türkiye Finali;

                                    100m Serbest Türkiye 2.liği

                                    200m Serbest Türkiye 3.lüğü

                                    50m Serbest Türkiye 4.lüğü

                                    4x100m Serbest Bayrak Türkiye 2.liği

                                    4x100m Karışık Bayrak Türkiye 3.lüğü

 

Ceren Türkyılmaz      (2006)

-Ocak 2019:                Anadolu Yıldızlar Ligi İl Seçmeleri;

                                    50m, 100m, 200m Kurbağalama İzmir 1.liği

                                    200m Karışık İzmir 2.liği

 

-Mart 2019:                İzmir Okul Sporları Yıldızlar İl Birinciliği;

                                    50m ve 200m Kurbağalama İzmir 6.lığı

 

-Mart 2019:                Anadolu Yıldızlar Ligi Bölge Müsabakaları;

                                    50m, 100m, 200m Kurbağalama Bölge 3.lüğü,

                                    4x100 Serbest Bayrak Bölge 1.liği

                                    4x100 Karışık Bayrak Bölge 2.liği

 

-Nisan 2019:               Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Final Müsabakaları;

                                    100m ve 200m Kurbağalama 6.lık

                                    50m Kurbağalama 7.lik

                                    4x100m Karışık Bayrak 4.lük

 

-Mayıs 2019:               Anadolu Yıldızlar Ligi Türkiye Finali;

                                    200m Kurbağalama Türkiye 6.lığı

                                    100m Kurbağalama Türkiye 7.liği

                                    50m Kurbağalama Türkiye 8.liği

                                    4x100m Karışık Bayrak Türkiye 3.lüğü

 

Zeynep Yıldız           (2011)

-Şubat 2019:               7-8 Yaş Teşvik Yarışları SAKARYA;

                                    50m Kelebek 1.lik

                                    50m Kurbağalama 1.lik

                                    50m Serbest 2.lik

                                    50m Sırtüstü 3.lük

 

-Mayıs 2019:               Okul Sporları Minikler Yüzme Müsabakaları;

                                    50m Kelebek İzmir 2.liği

                                    100m Serbest İzmir 3.lüğü

           

-Eylül 2019:                 9 Eylül İzmir’in Kurtuluşu Müsabakaları;

                                    100m Kelebek İzmir 1.liği

50m Kelebek İzmir 2.liği

                                    100m Karışık İzmir 3.lüğü

 

MASTERLAR KATEGORİSİ SPORCULARIMIZ VE BAŞARILARI

Timuçin Gülaç          “45-49 Yaş Kategorisi”

-Temmuz 2019:          Türkiye Yüzme Federasyonu Masterlar Yaz Yüzme Şampiyonası;

                                    200m Sırtüstü Yeni Türkiye Rekoru

                                    50m ve 100m Sırtüstü Türkiye Şampiyonluğu

 

Didem Albayrak        “40-44 Yaş Kategorisi”

-Mayıs 2018:               7. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası;

                                    100m Sırtüstü Türkiye 3.lüğü

                                    200m Sırtüstü Türkiye 3.lüğü

 

Gökhan İnce            “40-44 Yaş Kategorisi”

-Mayıs 2018:               7. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası;

                                    50m ve 100m Kurbağalama Türkiye 3.lüğü

-Temmuz 2019:          Türkiye Yüzme Federasyonu Masterlar Yaz Yüzme Şampiyonası;

                                    50m Sırtüstü ve 200m Ferdi Karışık Türkiye Şampiyonluğu

                                    50m Kurbağalama Türkiye 2.liği

 

Özüm Öcal              “25-29 Yaş Kategorisi”;

-Mayıs 2018:               7. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası;

                                    200m Serbest Türkiye 2.liği

 

-Ağustos 2018:            Türkiye Yüzme Federasyonu Masterlar Yaz Türkiye Şampiyonası;

                                    50m Kelebek Türkiye 2.liği

                                    200m Serbest Türkiye 3.lüğü

                                    100m Serbest Türkiye 4.lüğü

 

-Kasım 2018:               Masterlar Cumhuriyet Kupası Müsabakaları;

                                    50m Kelebek, 100m ve 200m Serbest Türkiye 2.liği

 

-Temmuz 2019:          Türkiye Yüzme Federasyonu Masterlar Yaz Yüzme Şampiyonası;

                                    50m Kelebek ve 1500m Serbest Türkiye Şampiyonluğu

 

Mert Acun              “25-29 Yaş Kategorisi”

-Mayıs 2018:               7. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası;

                                    400m Serbest Türkiye 2.liği

 

-Temmuz 2019:          Türkiye Yüzme Federasyonu Masterlar Yaz Yüzme Şampiyonası;

                                    50m Kelebek, 400m ve 1500m Serbest Türkiye 2.liği

 

Irmak Çetiner          “25-29 Yaş Kategorisi”

-Mayıs 2018:               7. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası;

                                    100m Sırtüstü Türkiye 2.liği

                                    50m Sırtüstü Türkiye 3.lüğü

 

-Kasım 2018:               Masterlar Cumhuriyet Kupası Müsabakaları;

                                    100m Sırtüstü Türkiye Şampiyonluğu

                                    50m Sırtüstü Türkiye 2.liği

 

-Temmuz 2019:          Türkiye Yüzme Federasyonu Masterlar Yaz Yüzme Şampiyonası;

                                    50m ve 100m Sırtüstü Türkiye 2.liği

 

Çetin Çetiner            “35-39 Yaş Kategorisi”;

-Mayıs 2018:               7. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası;

                                    200m Sırtüstü Türkiye 3.lüğü

 

-Ağustos 2018:            Türkiye Yüzme Federasyonu Masterlar Yaz Türkiye Şampiyonası

                                    50m ve 100m Sırtüstü Türkiye Şampiyonluğu

                                    200m Sırtüstü Türkiye 2.liği

                                    400m ve 800m Serbest Türkiye 3.lüğü

 

-Kasım 2018:               Masterlar Cumhuriyet Kupası Müsabakaları;

                                    200m Sırtüstü ve 800 Serbest Türkiye 2.liği

 

-Temmuz 2019:          Türkiye Yüzme Federasyonu Masterlar Yaz Yüzme Şampiyonası;

                                    100m ve 200m Sırtüstü, 1500m Serbest Türkiye 2.liği

                                    400m Serbest Türkiye 3.lüğü

 

Deniz Kula Salman    “30-34 Yaş Kategorisi”

-Kasım 2018:               Masterlar Cumhuriyet Kupası Müsabakaları;

                                    50m Kurbağalama ve 200m Serbest Türkiye Şampiyonluğu

 

İsmail Bakıcı            “45-49 Yaş Kategorisi”

-Temmuz 2019:          Türkiye Yüzme Federasyonu Masterlar Yaz Yüzme Şampiyonası;

                                    50m ve 200m Kurbağalama Türkiye Şampiyonu

                                    50m Kelebek, 200m Ferdi Karışık ve 100m Kurbağalama Türkiye 2.liği

 

Nil Kula Değirmenci   “35-39 Yaş Kategorisi”

-Kasım 2018:               Masterlar Cumhuriyet Kupası Müsabakaları;

                                    50m Kurbağalama Türkiye 3.lüğü

 

Serkan Dipçin          “40-44 Yaş Kategorisi”

-Mayıs 2018:               7. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası;

                                    100m Karışık Türkiye 4.lüğü

 

-Temmuz 2019:          Türkiye Yüzme Federasyonu Masterlar Yaz Yüzme Şampiyonası;

                                    50m ve 100m Serbest Türkiye 2.liği

 

Fırat Karaatlı           “35-39 Yaş Kategorisi”

-Mayıs 2018:               7. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası;

                                    100m ve 200m Kurbağalama Türkiye 3.lüğü

 

-Temmuz 2019:          Türkiye Yüzme Federasyonu Masterlar Yaz Yüzme Şampiyonası;

                                    200m Ferdi Karışık Türkiye 2.liği

                                    200m Kurbağalama Türkiye 3.lüğü

                                   

Umut Coşar            “25-29 Yaş Kategorisi”

-Temmuz 2019:          Türkiye Yüzme Federasyonu Masterlar Yaz Yüzme Şampiyonası;

                                    50m Kelebek ve 100m Kurbağalama Türkiye Şampiyonluğu

                                   

Çağdaş Coşar          “30-34 Yaş Kategorisi”

-Temmuz 2019:          Türkiye Yüzme Federasyonu Masterlar Yaz Yüzme Şampiyonası;

                                    100m Sırtüstü ve 50m Kelebek Türkiye Şampiyonluğu

                                    100m Kurbağalama Türkiye 2.liği

 

Emir Sönmez           “25-29 Yaş Kategorisi”

-Ağustos 2018:            Türkiye Yüzme Federasyonu Masterlar Yaz Türkiye Şampiyonası;

                                    50m Sırtüstü Türkiye 2.liği

                                    50m ve 100m Kurbağalama Türkiye 4.lüğü

 

Çağatay İnallı          “25-29 Yaş Kategorisi”

-Mayıs 2018:               7. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası;

                                    400m Serbest Türkiye Şampiyonluğu

                                    200m Kurbağalama Türkiye 3.lüğü

 

-Ağustos 2018:            Türkiye Yüzme Federasyonu Masterlar Yaz Türkiye Şampiyonası;

                                    400m Serbest Türkiye 3.lüğü

                                    200m Kurbağalama Türkiye 3.lüğü

 

-Kasım 2018:               Masterlar Cumhuriyet Kupası Müsabakaları;

                                    200m Kurbağalama Türkiye Şampiyonluğu

                                    50m Sırtüstü Türkiye 2.liği

                                    100m Kelebek Türkiye 3.lüğü

İLGİLİ HABERLER