Kulübümüz, Futbol A Takımımız için yeni bir antrenör ekibi ile anlaşma sağladı.

Radomir Kokovic, Kulübümüzün Futbol Metodolojisi Direktörü olarak göreve getirildi. Kokovic, Kulübün antrenörlük metodolojisini oluşturacak ve futbol stratejisinin, futbol kulübü genelinde başarılı bir şekilde uygulanmasını sağlayacak. Ekrem Dağ, Futbol A Takım Baş Antrenörü olarak görev alacak ve Şakir Özkayımoğlu da Futbol A Takım antrenör kadrosuna katıldı. 

Sportif Direktörümüz Ivan Mance, "Yeni antrenör kadrosundan çok memnunum. Radomir, antrenman metotları konusunda çok güçlü bir bilgiye ve üst düzey takımların ve oyuncuların nasıl geliştirileceği konusunda deneyime sahip. Ekrem Dağ ise hem oyuncu hem de antrenör olarak en üst düzeyde etkileyici bir özgeçmişe sahip ve eminim ki oyuncularımız onunla çalışmaktan büyük fayda sağlayacak. Şakir Özkayımoğlu ile birlikte Türk futbolunu yakından tanıyan ve Göztepe'ye büyük bir tutkuyla bağlı olan bir antrenörü daha kadromuza katmış olduk. Kulübün neyi temsil ettiğini ve Göztepe'yi temsil etmek için neyin gerekli olduğunu biliyor. Bu Futbol A Takım antrenör kadrosunun bizi doğru yönde ilerletebileceğinden eminim."

Göztepe would like to update on its progress putting a new coaching team in place to lead the first team.

Radomir Kokovic has been appointed as the club’s Director of Football Methodology. He will create and overlook the club’s coaching methodology and ensure successful implementation of the football strategy throughout the football club. Ekrem Dağ has been appointed as the first team lead coach, and Şakir Özkayımoğlu will be joining the first team coaching staff too. 

Sporting Director, Ivan Mance, “I am very pleased with the new coaching staff. Radomir has a very strong knowledge about training methods and experience with how to develop top teams and players. Ekrem Dağ comes with an impressive CV as a player and as a coach from the highest level and I am sure that our players will benefit hugely from working closely with him. With Şakir Özkayımoğlu we have added another coach who knows Turkish football inside-out and who also holds a big passion for Göztepe. He knows what the club stands for and what is required to represent the Göztepe. I am confident that this first team coaching staff is capable of moving us in the right direction.”