Would you like to join a Sport Republic club in Turkey, where you will have the opportunity to work with experienced and competent professionals in an innovative environment?

In Goztepe SK, we are seeking highly motivated interns to join our team. This is a great opportunity for students who are seeking a future career within the football industry and want to gain practical, hands-on experience in an highly competitive elite football environment.

Internship students will have a chance to work with experienced professionals recruited by Sport Republic and to gain valuable skills and knowledge that can be applied in future careers.


Yenilikçi bir ortamda deneyimli ve yetkin profesyonellerle çalışma fırsatı bulacağınız Sport Republic'in Türkiye'deki kulübüne katılmak ister misiniz?

Göztepe'de ekibimize katılmak için yüksek motivasyonlu stajyerler arıyoruz. Bu, futbol endüstrisinde gelecekte bir kariyer arayan, rekabetci elit bir futbol ortaminda pratik ve uygulamali tecrube edinmek isteyen ogrenciler için harika bir fırsat.

Staj öğrencileri, Sport Republic tarafından işe alınan deneyimli profesyonellerle çalışma ve gelecekteki kariyerlerinde uygulanabilecek değerli bilgi ve beceriler kazanma şansına sahip olacaklar.

REQUESTED POSITIONS - BOŞ POZİSYONLAR


Click to be a part of Göztepe SK