Altınordu Hazırlık Maçının Biletleri Satışa Çıkıyor

05 Ağustos 2022

Altınordu ile oynayacağımız hazırlık maçının biletleri bugün saat 17.00'de Passolig sistemi üzerinden satışa çıkacak. 

Bugün satışa açılacak olan kombineler Altınordu karşılaşmasında geçerli olacak.

7 Ağustos Pazar günü saat 20.00'de başlayacak olan karşılaşma Göztepe Gürsel Aksel Stadyumu'nda oynanacak.

Karşılaşmanın bilet fiyatları şu şekilde:

1. Kategori: 150 TL + 13.5 TL Hizmet Bedeli

2. Kategori: 100 TL + 9 TL Hizmet Bedeli 

3. Kategori: 60 TL + 5.5  TL Hizmet Bedeli 

4. Kategori: 40  TL + 4 TL Hizmet Bedeli 

5. Kategori: 20  TL + 3 TL Hizmet Bedeli

6. Kategori: 20  TL + 3 TL Hizmet Bedeli

Misafir Tribün: 20  TL + 3 TL Hizmet Bedeli

*1 kişi en fazla 5 adet bilet alabilecektir.

*7 yaş ve altı çocuk taraftarlarımız için Passolig zorunluluğu yoktur ve ebeveynleri ile birlikte stadyumda maç izleyebilecektir.

Engelli Taraftarlarımızın Dikkatine

Kulübümüz sizlerden gelen öneri ve talepleri değerlendirmeye devam ediyor. Engelli taraftarlarımız için en iyisini yapmak için azami özen gösterilmektedir.

Engelli kontenjanını 102 olarak belirleyen kulübümüz engelli biletlerini de internet üzerinden yapılacak olan başvurularla veriyor.. Böylece engelli taraftarlarımızın kulübe ya da herhangi bir gişeye gitmesine gerek kalmıyor, oturduğu yerden cep telefonu ya da bilgisayarından bilet başvurusu yapabiliyor.

Engelli bilet talep formu bugün saat 17.00'de https://gozte.pe/engellibileti adresinde açılacaktır. Formu dolduran ilk 102 taraftarımıza bilet tanımlanacaktır.

Peki yeni sistem nasıl çalışıyor?

Öncelikle kulübümüz tarafından tutulan Engelli Taraftar Listesine kayıt olmanız gerekmektedir.

2018-19 sezonunda engelli kartı fotokopisini kulübümüze getirerek başvuru yapan taraftarlarımız otomatik olarak bu listeye eklenmiştir. Yeniden kayıt yapmaları gerekmemektedir.

Yeni kayıt olmak isteyen taraftarlarımızın ise Başbakanlık tarafından verilen Engelli Kartı ve Kimlik Kartlarıyla kulübümüze gelip kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.

Bu bölümde refakatçi hakkı bulunan taraftarlarımız(%80 üzeri engeli olan taraftarlarımız/engelli kartında refakatçi hakkı işaretli olan taraftarlarımız) kendi başvurularını yaptıktan sonra refakatçileri için de sisteme bilgi gireceklerdir.

Bilet yüklemeleri yapılacak olan engelli taraftarlarımız kapasite dolduğunda https://gozte.pe/engellibileti sayfasından duyurulacaktır.

İLGİLİ HABERLER
Futbol

Bolu Kampı: 12 Ağustos 2022

Sakaryaspor maçı hazırlıkları için Bolu'da kampa giren Göztepe'miz, bugün akşam saatlerinde gerçekleşen antrenman ile çalışmalarını sürdürdü.

12 Ağu 2022