DG Sivasspor Maçının Ardından

Teknik Direktörümüz Tamer Tuna, Demir Grup Sivasspor karşılaşmasının ardından değerlendirmelerde bulundu.

"Odaklandığımız, konsantrasyonumuzun yüksek olduğu ve kazanmayı arzuladıgımız bir maçtı. Bu arzuyu oyunun geneline yayamadık, mağlup duruma düştüğümüzde ise geri dönüşlerde bu arzuyu gösterdik. 

Sezon başından bu yana geri dönüşlerde problem yaşayan bir takımız. İlk kez Konyaspor maçında yakaladığımız beraberlik ile bir geri dönüş sağladık. Geri dönüşler için coşku, arzu, istek çok önemli. Bugün eksik olmamıza rağmen yaptığımız geri dönüş ile bu arzuyu ortaya çıkardık. Haftaya Bursa'da bir final oynayacağız. Bugün aldığımız 1 puan orası için bir artı olacak.

Göztepe olarak bütünleşmenin ve birliğin önemini biliyoruz. Kalan 2 haftayı bir milli mücadele gibi görüyoruz. Mayıs ayındayız, tıpkı 19 Mayıs'ta Atatürk'ün Samsun'a çıkışı gibi. Bu camianın, bu şehrin Süper Lig'de kalması adına bu bütünlüğü sağlayıp Bursa'ya öyle gidip döndüğümüzde Ankaragücü ile oynayacağımız finali kazanan bir takım olmak istiyoruz. Bu bütünlüğü taraftarımızın desteği ile sağlayabiliriz.

Son maçın son düdüğüne kadar bir mücadele göstereceğiz, bütünleşmek bizi ligde tutacak.

İLGİLİ HABERLER
Futbol

Urla Günlüğü: 30 Mayıs 2020

Süper Lig'in 27. haftasında Trabzonspor'u konuk edecek olan Göztepe'miz bugün gerçekleşen antrenman ile hazırlıklarını sürdürdü.

30 May 2020