DG Sivasspor Maçının Biletleri Satışa Açılıyor

17 Ocak 2022

Süper Lig'in 22. haftasında oynayacağımız DG Sivasspor maçının biletleri bugün saat 11.00'de Passolig sistemi üzerinden satışa çıkacak.

19 Ocak Çarşamba günü saat 17.00'de başlayacak olan karşılaşma Göztepe Gürsel Aksel Stadyumu'nda oynanacak.

Karşılaşmanın bilet fiyatları şu şekilde:
1. Kategori:
350 TL + 31.5 TL Passolig Hizmet Bedeli
2. Kategori: 200 TL + 18 TL Passolig Hizmet Bedeli
3. Kategori: 100 TL + 9 TL Passolig Hizmet Bedeli
4. Kategori: 75 TL + 7 TL Passolig Hizmet Bedeli
5. Kategori: 50 TL + 4.5 TL Passolig Hizmet Bedeli
6. Kategori: 25 TL + 2,5 TL Passolig Hizmet Bedeli

•1 kişi en fazla 3 adet bilet alabilecektir.
•Türkiye Futbol Federasyonu COVID talimatı gereği 12 yaşından küçük çocuklar kesinlikle stadyuma alınmayacaktır.
•Türkiye Futbol Federasyonu COVID talimatı gereği bilet satın alabilmek için aşı yaşı gelmiş taraftarlarımızın 2 doz aşısını olması ve 2. doz aşının üzerinden 14 gün geçmesi gerekmektedir. Aşı takviminin tamamlanmasını takip eden 180 günü doldurmuş olan kişilerin ise karşılaşmalara girebilmesi için hatırlatma aşılarını olmaları gerekmektedir. Covid-19 geçirmiş kişiler ise, izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile bilet satın alabilirler.
•Aşı ve sağlık durumu sorgusu yapılabilmesi için taraftarlarımızın hayat eve sığar uygulamasından grafikte gösterilen şekilde ilgili kısımları aktif hale getirmeleri gerekmektedir.


Engelli Taraftarlarımızın Dikkatine

Engelli kontenjanı kapasitesi 102 koltuktur. Engelli taraftarlarımız biletlerini internet üzerinden yapacakları başvurularla alabilecekler. Böylece engelli taraftarlarımızın kulübe ya da herhangi bir gişeye gitmesine gerek kalmıyor, oturduğu yerden cep telefonu ya da bilgisayarından bilet başvurusu yapabiliyor.

Engelli bilet talep formu bugün saat 11.00'de https://gozte.pe/engellibileti adresinde açılacaktır. Formu dolduran ilk 102 taraftarımıza bilet tanımlanacaktır.

Türkiye Futbol Federasyonu COVID talimatı gereği bilet başvurusu yapacak engelli taraftarlarımızın 2 doz aşısını olması ve 2. doz aşının üzerinden 14 gün geçmesi gerekmektedir. Aşı takviminin tamamlanmasını takip eden 180 günü doldurmuş olan kişilerin ise karşılaşmalara girebilmesi için hatırlatma aşılarını olmaları gerekmektedir. Covid-19 geçirmiş kişiler ise, izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile bilet satın alabilirler. Bu şartlara uymayan ve başvuru yapan engelli taraftarlarımızın hakları iptal edilecektir.

Peki yeni sistem nasıl çalışıyor?

Öncelikle kulübümüz tarafından tutulan Engelli Taraftar Listesine kayıt olmanız gerekmektedir.
2018-2019/2019-2020 sezonlarında engelli kartı fotokopisini kulübümüze getirerek başvuru yapan taraftarlarımız otomatik olarak bu listeye eklenmiştir. Yeniden kayıt yapmaları gerekmemektedir.

Yeni kayıt olmak isteyen taraftarlarımızın ise Başbakanlık tarafından verilen Engelli Kartı ve Kimlik Kartlarıyla Göztepe Gürsel Aksel Stadyumu’na gelerek bir kereye mahsus kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.

Bu bölümde refakatçi hakkı bulunan taraftarlarımız(%80 üzeri engeli olan taraftarlarımız/engelli kartında refakatçi hakkı işaretli olan taraftarlarımız) kendi başvurularını yaptıktan sonra refakatçileri için de sisteme bilgi gireceklerdir.

Bilet yüklemeleri yapılacak olan engelli taraftarlarımız kapasite dolduğunda https://gozte.pe/engellibileti sayfasından duyurulacaktır.

İLGİLİ HABERLER
Futbol

A. Demirspor Maçının İzmir’deki Hazırlıklarını Tamamladık

Spor Toto Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu'nun 38. haftasında A. Demirspor’a konuk olacak olan Göztepe'miz bugün gerçekleşen antrenman ile İzmir’deki hazırlıklarını tamamladı.

20 May 2022