Fatih Karagümrük Maçının Ardından

26 Aralık 2020

Teknik Direktörümüz İlhan Palut, Fatih Karagümrük maçının ardından değerlendirmelerde bulundu.

"Üç puanı almak için iyi hazırlanmıştık. Oyuncularımız da bu noktada son derece istekli başladılar karşılaşmaya, golü de bulduk. Sonrasında top biraz daha fazla Fatih Karagümrük'te kalsa da rakibimizin hiçbir net pozisyonu yokken bizim net pozisyonlarımız devam etti ilk yarı boyunca.

İkinci yarıda da bu görüntü aynı şekilde sürdü. Topun arkasında daha çok kaldık bu bizim eksiğimizdi. Daha çok topa sahip olabilirdik ama geçiş hücumlarıyla son derece net, maçı bitirebilecek fırsatlar yakaladık ama maalesef değerlendiremedik. Maç 1-0 devam ettiği sürece de rakibimizin maça olan inancı sürdü ve bir duran top golüyle beraberliği yakaladılar. Sonrasında yeniden pozisyonlar bulmaya başladık ama golü bulamadık. Maçın geneline baktığımız zaman ben oyuncularımın performansından memnunum bugün çok istediler, çok çalıştılar. Maçı kazanacak pozisyonları da ürettiler ama maalesef sonuç anlamında yine istediğimizi alamadık."

İLGİLİ HABERLER
Futbol

Kamuoyunun Bilgisine

Futbol A Takımı Teknik Direktörümüz İlhan Palut istifasını yönetim kurulumuza iletmiştir. Yapılan karşılıklı görüşmenin ardından hocamızın istifası kabul edilmiştir.

10 Oca 2021