Galatasaray Maçının Ardından

Teknik Direktörümüz İlhan Palut, Galatasaray maçının ardından değerlendirmelerde bulundu.

"Savunma anlamında disiplinli, hücumda ise cesur, top ayağına geldiği zaman rakip sahada çoğalmaktan çekinmeyen bir Göztepe stratejisi ile maça başlamak istedik ama maalesef bu başlangıcı 14. dakikada yapabildik. İlk 12 dakika bizim adımıza son derece talihsiz ve kötü bir başlangıçtı. 2-1'i yakaladıktan sonra verdiğimiz reaksiyon ile maçta dengeyi yakaladık. İkinci yarının başında ise oyunun tüm üstünlüğü takımımıza geçti. Bunu net pozisyonlarla da destekledik ama tabii futbol kırılma anlarının çok önemli olduğu bir oyun. Maçı 2-2'ye getiremeyince maalesef yediğimiz üçüncü gol ile rakibimiz avantajı yakaladı. 

Sonuç olarak bu kadar kolay pozisyonları değerlendiremeyip çok basit goller yediğimiz zaman buradan mağlubiyet ile ayrılmak çok olası oluyor. Oyuncularımızın attığımız gol ile yediğimiz üçüncü gol arasındaki reaksiyonları gerçekten çok iyiydi. Bu oyun, bu isteğe karşılık buradan en azından puanla dönmek isterdik ama olmadı üzgünüz.

İLGİLİ HABERLER
Futbol

Kamuoyunun Bilgisine

Futbol A Takımı Teknik Direktörümüz İlhan Palut istifasını yönetim kurulumuza iletmiştir. Yapılan karşılıklı görüşmenin ardından hocamızın istifası kabul edilmiştir.

10 Oca 2021