Gaziantep FK Maçının Ardından

22 Şubat 2020

Teknik Direktörümüz İlhan Palut 1-1 sona eren Gaziantep FK karşılaşmasının ardından değerlendirmelerde bulundu.

"Kendi sahamızda, taraftarımızın önünde kazanmak istediğimiz ve iyi hazırlandığımız bir karşılaşmaydı. İlk yarıda bir devrede bulunabilecek kadar net pozisyonlar yakaladık ama bizim için negatif olan taraf rakibimize çok sayıda geçiş hücumu şansı vermemiz oldu. İki takım da ilk yarıda pozisyonlar buldu.

İkinci yarıda oyunun tamamen hakimiydik. Rakip yarı sahada topa sahip olduk, pozisyonlar yakaladık. Rakibimize de pozisyon vermedik. Güzel bir dakikada golü bulduk golden sonraki süreçte takımımız yine önde kalmaya gayret etti. İkinci golü bulabilecek açık alanlar ve pozisyonlar bulduk bunları değerlendirerek maçı bitirebilirdik ama olmadı. Gaziantep takımının en etkili olduğu noktalardan biri duran toplar ve maalesef 90. dakikada bir anlık dikkatsizlik sonucu golü yedik.

Kazanmayı hak ettiğimiz bir karşılaşmaydı kaybettiğimiz 2 puandan ötürü üzgünüz. Oyuncularımızın göstermiş olduğu maç kazanma isteği ve 90 dakika boyunca oyun disiplininden kopmamaları bizim için üzücü bir günün artı tarafları oldu."

İLGİLİ HABERLER
Futbol

Ç. Rizespor Maçının Ardından

Teknik Direktörümüz İlhan Palut 2-0 galibiyetimiz ile sona eren Rizespor karşılaşmasının ardından değerlendirmelerde bulundu.

17 Mar 2020