Oyuncularımıza Milli Davet

09 Ekim 2019

Oyuncularımız Beto, Lamine Gassama, Bubacarr Sanneh, Andre Poko ve Celso Borges ülkelerinin milli takımlarına davet edildi.

Kalecimiz Beto, Portekiz Milli Takımı'nın 11 ve 14 Ekim tarihlerinde oynayacağı EURO 2020 eleme müsabakaları olan Lüksemburg ve Ukrayna maçlarının kadrosunda yer aldı.

Oyuncumuz Sanneh, Gambiya Milli Takımı'nın 9 ve 13 Ekim tarihlerinde Cibuti ile oynayacağı Afrika Uluslar Şampiyonası müsabakalarının kadrosunda yer aldı.

Oyuncumuz Poko, Gabon Milli Takımı'nın 10 ve 15 Ekim tarihlerinde Burkina Faso ve Fas ile oynayacağı hazırlık karşılaşmaları müsabakalarının kadrosunda yer aldı.

Oyuncumuz Gassama, Senegal Milli Takımı'nın 10 Ekim'de Brezilya ile oynayacağı hazırlık maçı ve 18 Ekim'de Gine ile oynayacağı Afrika Uluslar Şampiyonası maçının kadrosunda yer aldı.

Oyuncumuz Borges, Kosta Rika Milli Takımı'nın 11 ve 14 Ekim'de Haiti ve Curaçao ile oynayacağı CONCACAF Uluslar Ligi müsabakalarının kadrsounda yer aldı.

Tüm oyuncularımızı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

İLGİLİ HABERLER
Futbol

Urla Günlüğü: 6 Haziran 2020

Süper Lig'in 27. haftasında Cuma günü Trabzonspor'u konuk edecek olan Göztepe'miz bugün gerçekleşen antrenman ile hazırlıklarını sürdürdü.

06 Haz 2020