Şanlıurfaspor Maçının Ardından

18 Şubat 2017

2-2 sona eren Şanlıurfaspor maçının ardından Teknik Direktörümüz Okan Buruk ve oyuncumuz Umut Nayir açıklamalarda bulundu.

Okan Buruk: Buraya kazanmak için gelmiştik. Oyun bizim istediğimiz gibi başladı ama rakibimizin ilk şutunda golü yedik. 1-0'dan sonra da gol pozisyonları bulduk ama 2. golü kalemizde gördük. Bu golden sonra biraz daha risk aldık ve maçın son bölümünde de oyunu bırakmayarak skoru 2-2'ye getirdik. Oyuncularım maç boyunca belki hatalar yaptı ama bizim için en önemlisi maçı bırakmamaktı onlar da karakter göstererek yürekli bir şekilde mücadele ettiler. Buraya belki 1 puan için gelmemiştik ama bu şekilde bir geri dönüşle 1 puanı almak bizim için motivasyon olacak, oyuncularıma teşekkür ediyorum. Bazı iniş ve çıkışlar olabilir ama taraftarlarımız bize ve oyuncularımıza güvensin biz hedeflerimiz doğrultusunda tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Umut Nayir: Buraya kazanmak için gelmiştik. İlk yarıda istediğimiz gibi oynarken ilk atakta golü kalemizde gördük. İkinci yarıda daha önde oynadık ama kontradan bir gol daha yiyince istediğimiz oyunu sergileyemedik. 3 puanı çok istemiştik ama uzatmalarda 2 gol bularak buradan 1 puanla ayrılıyoruz.

İLGİLİ HABERLER
Futbol

Can Ertürk’e Coşkulu Karşılama

Optimist Dünya Şampiyonasında ülkemizin şu ana kadar aldığı en iyi derecesi olan dünya 4.lüğünü alan yelkencimiz Can Ertürk yurda dönerken havalimanında büyük coşkuyla karşılandı.

19 Tem 2019