Taraftarlarımızın Dikkatine

13 Ekim 2020

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, ilgili kurum ve kuruluşlarla görüşerek yaptığı değerlendirme sonucunda TFF Sağlık Kurulu'nun protokolü ile belirlenen tüm sağlık tedbirleri uygulanmak şartıyla, lig ve kupa müsabakalarında locaların yüzde 50 kapasitesi kadar seyirci alınmasına karar verildiğini açıklamıştı.
 
Uzun yıllardır hayalini kurduğumuz evimizde, kendi stadımızda pandemi sebebiyle yalnızca 3 maçı taraftarlarımızla oynayabilmiş olmanın burukluğunu yaşıyor ve bu sürecin tüm taraftarlarımız için bir an önce sağlıklı bir şekilde geride kalmasını temenni ediyoruz. Bu süreçte Gürsel Aksel Stadyumu tribünlerinde yer alabilecek bir taraftarımızın bile binlerin sesi olacağına inanıyoruz.

TFF tarafından alınan kararı değerlendiren kulübümüz; tüm sağlık tedbirlerinin eksiksiz uygulanması şartı ile Gürsel Aksel Stadyumu loca bölümünde rezerve edilmemiş koltukların yapılacak çekiliş ile taraftarlarımıza hediye edilmesi kararını almıştır. Bu karar doğrultusunda 2019-20 sezonunda Gürsel Aksel Stadyumu'nda kombinesi olan taraftarlarımız TC Kimlik numarasını 0850 302 9143'e SMS olarak göndererek çekilişe katılma hakkı kazanacak.
 
Yapılacak çekilişin ardından 45 şanslı taraftarımıza ulaşılarak müsabaka biletleri Passolig hesaplarına yüklenecektir.

Çekiliş için başvuru 14 Ekim Çarşamba günü saat 12:00'de başlayıp 16 Ekim Cuma günü saat 12:00'de sona erecektir.

Süper Lig'in 5. haftasında oynayacağımız Fenerbahçe müsabakasını Gürsel Aksel Stadyumu'nda izleme şansını yakalayan taraftarlarımız yapılacak çekilişin ardından 16 Ekim Cuma günü açıklanacaktır.

*Bu uygulama müsabakalarda localar dışındaki tribünlere seyirci alımı yapılana kadar devam edecektir.
*Çekilişe 2019-20 Sezonunda Gürsel Aksel Stadyumu'nda kombine sahibi olan taraftarlarımız katılabilecektir.
*Passolig Kartı olan taraftarlarımızın E-Bilet Kullanım sürelerinin güncel olması gerekmektedir.
*Taraftarlarımızın çekilişe katılmak için 1 mesaj atmaları yeterli olacaktır. Daha fazla mesaj daha fazla çekilişe katılma hakkı tanımamaktadır.
 

İLGİLİ HABERLER
Futbol

Sağlık Raporu

Takımımızda mevcut tedavileri süren oyuncularımız Stefano Napoleoni ve Batuhan Kırdaroğlu'nun yanı sıra Alpaslan Öztürk ve Yalçın Kayan da Fenerbahçe müsabakasında forma giyemeyecek.

18 Eki 2020