Genel

Göztepe FIFA Espor Dünya Şampiyonası’nda

Kulübümüz, 22-24 Şubat 2019 tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri’nin Atlanta şehrinde düzenlenecek olan Eleague FIFA 19 FUT Champions Cup Şubat turnuvasında temsil edilecek.

21 Şub 2019
Genel

92 Yıllık Çınar - Göztepe Futbol Almanağı Lansmanı Gerçekleşti

92 Yıllık Çınar - Göztepe Futbol Almanağı Lansmanı, Başkanımız Mehmet Sepil, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Futbolcularımız ve Efsane Takımımızın oyuncularının katılımı ile Güzelyalı Kültür Merkezi'nde gerçekleşti.

24 Oca 2019
Genel

Engelli Biletinde Yeni Dönem

Kulübümüz sizlerden gelen öneri ve talepleri değerlendirmeye devam ediyor. Engelli taraftarlarımız için en iyisini yapmak için azami özen gösterilmektedir.

20 Oca 2019
Genel

Cimnastikçi Ferhat Arıcan Göztepe'mizde

Ülkemizin Artistik Cimnastik tarihindeki en iyi sporcularından Ferhat Arıcan artık Göztepe'de.

17 Oca 2019
Genel

Mehmet Sepil'e Finansal Fair Play Ödülü

Başkanımız Mehmet Sepil, FIFEX Futbol Endüstrisi Forum ve Fuarı ödül töreninde Finansal Fair Play ödülüne layık görüldü.

12 Oca 2019
Genel

Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Yeni yılda her şeyin gönlünüzce olmasını diler, 2019 yılının camiamıza sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ederiz.

31 Ara 2018
Genel

Bir Atkı Bir Oyuncak

Göztepe ailesi olarak Türk Kızılayı İzmir Şubesi ile ortaklaşa yapacağımız "Bir Atkı Bir Oyuncak" kampanyası ile Göztepe armamızı taşıyan atkı, bere, eldiven gibi kışlık ürünlerimizi köy okullarında okuyan ihtiyaç sahibi minik dostlarımıza gönderiyoruz.

11 Ara 2018
Genel

Göztepe Koşusu'nu Memduhağa Kazandı

Göztepe Koşusu bugün saat 16:30'da İzmir Şirinyer Hipodromu'nda koşuldu.

09 Ara 2018
Genel

Sergi: İsveçli Babalar

İsveç Enstitüsü’nün geliştirip tasarladığı ve İsveçli fotoğraf sanatçısı Johan Bävman’ın dünya çapında beğeni toplayan, babaların çocukların bakımı ve eğitiminde üstlendikleri role ilişkin farkındalık yaratmayı amaçlayan “İsveçli Babalar” sergisi İsveç Konsolosluğu ve Göztepe Spor Kulübü işbirliğiyle düzenleniyor.

07 Ara 2018
Genel

Spor Teknolojileri Sempozyumu'na Katıldık

Yakın dönemde kurulan Data Analitik Ekibimiz ve Dış İlişkilerden Sorumlu Yöneticimiz Kaan Öz, Barcelona tarafından düzenlenen Spor Teknolojileri Sempozyumu'na katıldı.

05 Ara 2018
Genel

Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

Sınıfında yaşama sevincinin, toplumda huzurun, ülkede barışın ve çağdaşlığın simgesi; tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü kutlarız.

24 Kas 2018
Genel

Atamızı Özlemle Anıyoruz

Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, büyük devrim adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ölümünün 80. yılında saygı ve özlemle anıyoruz.

10 Kas 2018