Genel

Bir Atkı Bir Oyuncak

Göztepe ailesi olarak Türk Kızılayı İzmir Şubesi ile ortaklaşa yapacağımız "Bir Atkı Bir Oyuncak" kampanyası ile Göztepe armamızı taşıyan atkı, bere, eldiven gibi kışlık ürünlerimizi köy okullarında okuyan ihtiyaç sahibi minik dostlarımıza gönderiyoruz.

11 Ara 2018
Genel

Göztepe Koşusu'nu Memduhağa Kazandı

Göztepe Koşusu bugün saat 16:30'da İzmir Şirinyer Hipodromu'nda koşuldu.

09 Ara 2018
Genel

Sergi: İsveçli Babalar

İsveç Enstitüsü’nün geliştirip tasarladığı ve İsveçli fotoğraf sanatçısı Johan Bävman’ın dünya çapında beğeni toplayan, babaların çocukların bakımı ve eğitiminde üstlendikleri role ilişkin farkındalık yaratmayı amaçlayan “İsveçli Babalar” sergisi İsveç Konsolosluğu ve Göztepe Spor Kulübü işbirliğiyle düzenleniyor.

07 Ara 2018
Genel

Spor Teknolojileri Sempozyumu'na Katıldık

Yakın dönemde kurulan Data Analitik Ekibimiz ve Dış İlişkilerden Sorumlu Yöneticimiz Kaan Öz, Barcelona tarafından düzenlenen Spor Teknolojileri Sempozyumu'na katıldı.

05 Ara 2018
Genel

Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

Sınıfında yaşama sevincinin, toplumda huzurun, ülkede barışın ve çağdaşlığın simgesi; tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü kutlarız.

24 Kas 2018
Genel

Atamızı Özlemle Anıyoruz

Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, büyük devrim adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ölümünün 80. yılında saygı ve özlemle anıyoruz.

10 Kas 2018
Genel

Göztepe'de Haftanın Programı

10 Kasım tarihinde takımlarımızın maç programı: Futbol A Takımımız Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor'a konuk olacak.

09 Kas 2018
Genel

Meclisspor'a Ev Sahipliği Yaptık

İZVAK tarafından organize edilen organizasyonda milletvekillerinden oluşan Meclisspor ile İzmir Karması karşı karşıya geldi.

03 Kas 2018
Genel

Cumhuriyetimizin 95. Yılı Kutlu Olsun

Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun.

29 Eki 2018
Genel

Kulübümüz Leaders Week'te Temsil Edildi

Dış İlişkilerden Sorumlu Yöneticimiz Kaan Öz, dünyanın en prestijli spor konferanslarından biri olan ve Londra'da gerçekleşen Leaders Week'te kulübümüzü temsil etti.

12 Eki 2018
Genel

Gürsel Aksel'i Mezarı Başında Andık

Göztepe'mize uzun yıllar hizmet veren Türk futbolunun önemli isimlerinden efsane futbolcumuz Gürsel Aksel'i vefatının 40. yılında mezarı başında andık.

12 Eki 2018
Genel

Kombinede Son Fırsat

2018-19 sezonu kombineleri güncellenen fiyatlar ile son kez satışa çıkıyor.

03 Eki 2018