Bambi Yatak Hentbol Takımımızın Ana Sponsoru Oldu

Hentbol Şubemiz ile Bambi Yatak arasındaki ana sponsorluk anlaşmasının basın lansmanı bugün Gürsel Aksel Stadyumu'nda gerçekleşti.

Sponsorluk lansmanında AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Başkanvekilimiz Talat Papatya, Hentbol Şube Yöneticimiz Aziz Yalçın, Bambi Yatak Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Çetmen ve Bambi Yatak Marka Yöneticisi Cem Baş yer aldı.

Lansmanda konuşan Başkanvekilimiz Talat Papatya "Biz büyük bir aileyiz. Bambi Yatak'a da ailemize hoş geldin diyoruz, teşekkür ediyoruz destekleri için. Bu yolda bizimle omuz omuza birlikte olmanızdan dolayı çok mutluyuz. İnşallah bu birlikteliğimiz uzun yıllar devam eder. Bu birlikteliği sağladığı için Sayın Vekilimiz Mahmut Atilla Kaya'ya da teşekkür ediyoruz sağolsun desteklerini eksik etmiyor." ifadelerini kullandı.

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya "Bugün burada anlamlı bir günde buluştuk. Değerli hentbol şubemizin bu sene önemli bir misyonu var. Bambi Yatak da İzmir'in Türkiye'ye ve yurt dışına mal olmuş önemli bir değeri. Bu anlaşma her iki taraf için de büyük bir kazanç olacak. Gelecek yıl Bambi Yatak'ın daha büyük sponsorluklarla da kulübe katkı sağlayacağını umuyorum. Hayırlı uğurlu olsun." şeklinde konuştu.

Hentbol Şube Yöneticimiz Aziz Yalçın "Bir İzmir firması olan Bambi Yatak'a destekleri için çok teşekkür ediyoruz. İzmir’in diğer önemli firmalarından da İzmir sporuna katkı sağlamalarını bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

Bambi Yatak Marka Yöneticisi Cem Baş ise "Bir İzmir firması olarak İzmir'in güzide kulübü, büyük camiası, koca çınarına destek vermekten dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. Amatör branşlara destek olmak gerekiyor. Bizi de bu aileye dahil ettiğiniz için ayrıca teşekkür ediyoruz. İnşallah desteklerimizin devamı gelecek hep birlikte amatör branşları ve Göztepe'mizi daha iyi yerlere getireceğiz." dedi.

İLGİLİ HABERLER
Hentbol

Hentbol: Göztepe'miz 27-28 Antalyaspor

Hentbol Takımımız, Erkekler Süper Ligi'nin 17. haftasında Antalyaspor'u konuk etti.

21 Mar 2021