×
Göztepe Spor Kulübü

GÖZGÖZ Sigorta

Gözgöz Sigorta ile Göztepe taraftarlarını uygun fiyatlı sigorta poliçeleriyle buluşturuyor, her türlü riske karşı güvence altına alıyoruz.

Üstelik taraftarlarımız, satın aldıkları her poliçeyle* hem Göztepe’ye destek oluyor hem de hediye forma kazanıyor.

IBS Sigorta’nın taraftarlarımıza özel hazırladığı, konut, eşya, dask, kasko, trafik, işyeri, ferdi kaza, kritik hastalık, sağlık sigortası gibi günlük hayatımızda ihtiyaç duyduğumuz sigorta poliçelerinde fiyat avantajlarından faydalanmak için: musterihizmetleri@ibsbroker.com iletişime geçebilir ya da aşağıdaki form ile talebinizi iletebilirsiniz.

*Hediye forma kampanyası, IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği aracılığıyla yaptırılan özel sağlık sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası, kasko ve işyerim güvende poliçelerinde geçerlidir. IBS, kampanya koşullarını dilediği zaman tek taraflı olarak değiştirme hakkına sahiptir.

GÖZGÖZ'den Sigorta Yaptır Takımına Destek Ol!
IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. Türkiye'nin En Büyük Yerli Sermayeli Sigorta ve Reasürans Brokerlik Şirketidir.
IBS'Ten Yaptıracağınız Sigorta Poliçeleriyle Sizin ve Takımınızın Yarınları Güvende
Forma Hediyesi Kampanyası IBS Sigorta ve Renasüans Brokerliği aracalığı ile yaptırılan Özel Sağlık Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Kasko Sigortası, İşyerim Güvende Poliçeleri'nde geçerlidir. IBS Sigorta ve Renasüans Brokerliği kampanya koşullarını dilediği zaman tek taraflı olarak değiştirme hakkına sahiptir. Destek ve iletişim için musterihizmetleri@ibsbroker.com
Göztepe Sportif Yatırımlar A.Ş. Mithatpaşa Caddesi No:1170 Güzelyalı İZMİR
444 1925

gönderiliyor...