×
Göztepe Spor Kulübü

Göztepe Yüzme

Yüzme; sporun temeli olan 3 ana spor dalından birisidir. Küçük yaşlarda başlayıp, uzun yıllar süren, büyük emek ve sabır gerektiren ve hayat boyu yapılabilen bir spordur. Su içerisinde yapılan bir spor olması ve tüm kasları çalıştırmasından dolayı insan vücudu için en yararlı spordur.

Bu spor kendine güveni artırır, disiplinli ve programlı yaşam sağlar, normal yaşantıda daha aktif ve başarılı yapar. Bu sporu yapanlar toplumda her zaman sağlıklı güçlü ve iyi bireyler olarak ön planda olurlar.

Amacımız;

Bu spor ile tanışan çocuklarımıza

  • Öncelikle yüzme sporunu sevdirmek.
  • Temel yüzme teknik ve becerilerini kazandırmak.
  • Yüzme Branşında uzman tecrübeli eğitmenleri ile bu sporun kurallarını ve disiplinini öğretmek.
  • Eğitici ve Öğretici Antrenörler kadromuzla tüm seviyelerde etkin ve geniş kapsamlı antrenman programı ile desteklenerek her sporcunun kişisel gelişiminde en üst düzeylere ulaşmasını sağlamak.
  • Belirli düzen ve disipline ulaşan öğrencilerimizi kulübümüz alt yapı gruplarına kazandırarak gelecekte kulübümüze lisanslı, Olimpik yüzücüler yetiştirmek.
  • Yüzme sporunun sadece küçük yaşlarda değil, hayat boyu da yapılabilmesine olanak verecek imkan ve programları sağlamak.
  • Göztepe Yüzme Takımı olarak önümüzdeki yıllardaki hedefimiz; Ulusal ve Uluslararası alanda en üst düzeye çıkmak; Avrupa, Dünya Şampiyonası ve Olimpiyat gibi önemli yarışmalarda finallerde yüzmektir.

Yüzme Spor Okullarımız bu yıl Bornova Belediyesi Pınarbaşı Muhammet Yıldız Spor Tesisi Yüzme Havuzunda olimpik ve eğitim (çırpınma) yüzme havuzları ile sizlere etkin bir program sunmaya başlamıştır.

İTK BORNOVA KAMPÜSÜ
Adres: Erzene Mah. Ord. Prof. Dr. Muhiddin Erel Cad. No:19, Bornova - İZMİR

Detaylı Bilgi İçin: 0532 463 99 91

GÜZELYALI / Şehit Ömer Halis Demir İHL
Adres: Mehmet Ali Akman Mh 18.Sk No:12 (Adnan Saygun Sanat Merkezi yanı) Güzelyalı, Konak - İZMİR

Detaylı Bilgi İçin: 0554 838 55 89

TİRE
Adres:Toki Mah. Kireçtepe Küme Evleri İdari Bina Apt. No:29/1, Tire - İZMİR

Detaylı Bilgi İçin: 0506 587 34 63


Göztepe Sportif Yatırımlar A.Ş. Mithatpaşa Caddesi No:1170 Güzelyalı İZMİR
444 1925

gönderiliyor...